Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Pasitelkime savanorystės jėgą: Erasmus+ projektas "Power of Volunteering"

2024-05-07 10:59:00

Projektas įgyvendinamas pagal Erasmus+ Mažos apimties partnerystės jaunimo srityje programą.

 

Projekto tikslas - skleisti savanorystės idėją ir kultūrą, suteikti jauniems žmonėms galimybių auginti savo įgūdžius ir kompetencijas, įkvepiant juos įsitraukti į savanorišką veiklą ir parodant išskirtines šalies sąlygas ir galimybes savanoriauti.

 

Projekte siekiame supažindinti jaunus žmones su savanorystės principais, galimybėmis, ko tikėtis iš šios patirties, motyvuoti juos įsitraukti į diskusijas šia tema, taip paskatinant įsitraukti į savanorystę, suteikiant išsamią informaciją apie savanoriavimo naudą, galimybes, srities savanoriauti pasirinkimą, susitikti su organizacijomis, kurios vykdo savanoriškas veiklas.

 

Projektu kuriami partnerystės ryšiai bei dalijimasis patirtimi su Turkijos, Graikijos, Kipro, Kroatijos organizacijomis. Šio bendradarbiavimo dėka susipažinsime su savanoriškos veiklos organizavimu savivaldos bei valstybiniu lygiu kitose šalyse, palyginsime ką šalys turi bendro ir kokių išskirtinumų turi savanorystės srityje. Vyks tarptautiniai renginiai Lietuvoje ir partnerių šalyse, kuriais bus siekiama supažindinti jaunimą su savanorystės principais, galimybėmis, ko tikėtis iš šios patirties. Norime, kad jaunimas suprastų, jog savanoriaudami jie ne tik įgyja asmeninių kompetencijų, bet ir prisideda prie kasdieninių problemų sprendimo.

 

Projektinės veiklos įgyvendinamos 2024-2025 metais.

Organizatorius: Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“, Lietuva.

Partneriai: Turkija, Graikija, Kipras, Kroatija.

Gautas finansavimas: 60 000 Eur.

Finansuoja Europos Sąjunga.

Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)