Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Verslumo idėjos, suartinusios Lietuvą su Ukraina

2018-10-09 11:34:52

24 dalyviai iš Lietuvos ir Ukrainos. Dvi skirtingos kultūros. Viena savaitė drauge. Neformalios verslumo ugdymo veiklos. Viso to rezultatas - keturios puikios pačio jaunimo sukurtos verslo idėjos! :) Tai - jaunimo mainų projektas “Raising Aspirations”, kurio veiklos buvo įgyvendinamos šį rugpjūtį.


Projekto dalyvių apgyvendinimas Žemaitijos nacionalinio parko glūdumoje suteikė projektui šarmo :) Prastas interneto ir net telefoninis ryšys privertė šiuolaikinį jaunimą atsisukti ir pasimėgauti gamta, jos grožiu. O kur dar į kambarį įskrieję šikšnosparniai, rankas ir kojas nuvalgę uodai, intensyvios diskusijos apie feminizmą ir kriptovaliutą, plaukiojimas Baltijos jūroje tikrai šaltą dieną, kultūriniai vakarai su nesibaigiančiais šokiais bei tinklinio varžybos Lietuva prie Ukrainą! Nuotykių netrūko :)

 


Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų tarybos dėka jaunimo grupės iš Lietuvos ir Ukrainos turėjo galimybę pažinti vieni kitų kultūrą, susirasti naujų draugų iš kitos šalies, pabendrauti anglų bei rusų kalbomis, išmokyti vieni kitus frazių gimtąja kalba. Jaunimo atvirumas ir noras bendrauti, dalintis idėjomis juos itin suartino.

 

 

Pasimėgauti įspūdžiais galite ČIA.


Projektą dalinai finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie SADM.

   

Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)